pixel

Filtre Kahvenin Sağlığa Yararları Nelerdir?

Filtre Kahvenin Sağlığa Yararları Nelerdir?

Kahveseverler veya yeni deneyecek olanlar Filtre Kahvenin Sağlığa Yararları Nelerdir? biliyor musunuz? Diğer tüm kahve çeşitleri gibi filtre kahvenin de düzenli ve kararında kullanılmasıyla sağlığa olumlu etkileri vardır. Düzenli diyoruz çünkü bir günde 5 bardak tüketip sonra 1 hafta tüketmemek size ve sağlığınıza zarar verecektir. Şiddetli uykusuzluk yaşatabilir. Günlük limit genellikle 2 bardaktır ama siz bunu kendi bünyenize göre ayarlayabilirsiniz. “Azı karar çoğu zarar” atasözünü aklınızdan çıkarmayın.

  • Metabolizma hızını %3-10 arası hızlandırır, yağ yaktırır.

Kilo vermek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Hakkı Efendi Filtre Kahve, çok düşük kalorisi ve metabolizmayı hızlandırması gibi özellikleriyle diyet programlarını asla bozmuyor tam aksine kilo vermeyi hızlandırıyor.

  • İçerdiği kafein ile enerji verir

Kahvenin içeriğinde bulunan kafein maddesini hepimiz duymuşuzdur. Vücuda ciddi manada enerji veren kafein, uykunun açılmasını da sağlamaktadır. Tabiki her maddede olduğu gibi  kafeinde de fazlası zarar lütfen dikkat ediniz.

  • Beyin fonksiyonlarını hızlandırır

Olaylara vereceğiniz tepkinin süresinin kısalmasını ister miydiniz? Cevabınız “evet” ise Hakkı Efendi Filtre Kahve tam size göre. Beyin fonksiyonlarını olduğundan daha hızlı hale getirdiği artık bir bilimsel gerçek. Ders çalışırken, odaklanmanız gereken bir konu varsa veya önemli bir görüşme öncesinde filtre kahve tüketmek sizin için yararlı olacaktır.

  • Karaciğerinizi yağlanmaya karşı korur

Yağ yakma özelliğini vücudunuzun tümünde uygulayan filtre kahve, hepimiz için hayati önem taşıyan karaciğerimizin yağlanmasını önleyerek her zaman sağlıklı kalmamızı sağlayabilir.

  • Antioksidan deposudur

Sadece Ekvator bölgesinde yetişen zahmetli ve bir o kadar lezzetli olan kahve meyvesi içerik bakımından antioksidana doymuş hatta taşırmış diyebiliriz. Düzenli tüketim ile sağlığınıza çok büyük faydalar sağlayabileceğinizi artık biliyorsunuz.

  • Alzheimer ve diyabetten koruyucu etkisi vardır

Beyin fonksiyonlarını sürekli olarak ve hızlı çalıştırması ve kilo verdirme etkisiyle Alzheimer hastalığından ve diyabetten (şeker hastalığından) koruma etkisi olan filtre kahve, Hakkı Efendi’nin özel taş değirmenlerinde öğütülür ve gizli tuttuğumuz kavurma teknikleriyle kavrulur. Yılların verdiği tecrübeyi nesilden nesile aktararak bu lezzetli ve sağlıklı kahve içeceğini sizlere 200 gr’lık paketlerde sunuyoruz. Satın almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Afiyet Olsun

Hakkı Efendi Filtre Kahve 200gr’lık paketleriyle indirimli fiyatlarla:

HAKKI EFENDİ 200GR. FİLTRE KAHVE

 

Diğer Yazılar

Menü