pixel

Kurumsal

Hakkı Efendi markası olarak;

1998 yılından itibaren taş değirmende özenerek yaptığımız kahve ürünlerinin üretimi alanında faaliyet göstermekteyiz. Bununla beraber satış ve pazarlama konusunda sektörde markalaşarak yerimizi almış bulunmaktayız.

Ürünlerimizi, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal prosedüre uygun olarak teknolojik makine kulvarlarında hijyenik ortam sağlanarak üretim yapılmaktadır. Teknolojik bir alt yapıyla, el değmeden otomatik makineler tarafından ürettiğimiz ve paketlediğimiz ürünlerimizi, kaliteli ve güvenli bir şekilde aracı işletmelere veya tüketicilere sunmaktayız. Her geçen gün kendimizi yenileyerek, ürün yelpazesini müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre genişletmekteyiz.

Ürettiğimiz tüm ürünleri, tarladan toplanmasından başlayıp sofraya kadar uzanan hareket sürecinde, tüm tahlillerin yapılması suretiyle gerekli sağlık koşullarını taşıdıkları teyit edildikten sonra tüketime sunmaktayız. Yaptığımız işte öncelik insan sağlığı ve kaliteli ürün sunmaktır.

Hedefimiz gelişen pazarda yerimizi muhafaza etmek ve her geçen gün kalite ve ürün yelpazesi anlamında kendimizi geliştirmek doğruluk ve dürüstlükten ödün vermemektir.

Menü